OTWIERAMY SIĘ! - podaje na swojej stronie Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie i zachęca do zapoznania się z nowymi zasadami korzystania z księgozbioru. Od środy 6 maja 2020 r. uruchomiona zostanie wyłącznie biblioteka.

Niestety epidemia COVID-19 zmusza GBPiCK w Dopiewie do funkcjonowania na nowych zasadach, o których gminna instytucja kultury informuje:

Czytelników obsługujemy pojedyńczo w wyznaczonej bezpiecznej strefie. Odstęp między Czytelnikami będzie wynosić 2 metry. Brak swobodnego dostępu do księgozbioru na półkach. Preferujemy zamawianie książek on-line / telefonicznie / e-mailowo (www.dopiewo-gbp.sowa.pl www.bibldop.pl ). Zwrócone książki będą poddane 5-dniowej kwarantannie. Każdy Czytelnik jest zobowiązany posiadać maskę ochronną i rękawiczki Osoby z objawami choroby prosimy o odłożenie wizyty w bibliotece. Zapraszamy do naszych placówek w dotychczasowych godzinach pracy. Nie świadczymy usług ksero i wydruków z nośników. Wstrzymujemy przyjmowanie darów książkowych. Prosimy Was przede wszystkim o cierpliwość i wyrozumiałość!

GBPiCK Dopiewo

wejdź na stronę internetową GBPiCK - kliknij tutaj

biblioteka znów otwarta

Biblioteka