Sportowa zima w Koronie Zakrzewo pomału dobiega końca. Obfitowała  w liczne turnieje halowe i mecze z drużynami z całej Wielkopolski. Za nami piłkarskie obozy w Twardogórze i Nowej Rudzie oraz wyjazd na mecz Bundesligi do Berlina.

Szachiści coraz lepiej radzą sobie na arenie ogólnopolskiej, a liczne sukcesy młodzieży i seniorów napawają optymizmem. Nie próżnują również nasi pływacy i koszykarze, którzy pod okiem trenerów szlifują swoje umiejętności.

Okazją do podsumowań i podziękowań dla wszystkich rodziców i przyjaciół naszego Stowarzyszenia była uroczysta Gala i Bal Korony w Pałacu w Biedrusku. Przed zawodnikami i zawodniczkami naszego klubu długo wyczekiwana wiosna i rozpoczęcie ligowych zmagań.

Cały czas rozwijając się pamiętamy o tym, aby sprostać wymaganiom zarówno zawodnika jak i jego opiekuna. Coraz większy nacisk staramy się kłaść na jakość szkolenia, zwłaszcza w grupach najmłodszych Koroniarzy, które wiosną czekają zmiany organizacyjne pozwalające jak najlepiej wykorzystać potencjał naszych wychowanków.

Ważnym momentem będzie wyjście na murawę naszego pięknego i stale modernizowanego boiska w Zakrzewie oraz wiosenny, uzupełniający nabór do grup piłkarskich. Nasze drużyny reprezentować będą Gminę Dopiewo w rozgrywkach  WZPN i Ligach Red Box i MTS Tarnowiak.

Przed nami letnie obozy sportowe, start piłkarskiej drużyny Oldboy-i, udział koszykarzy i koszykarek w Wojewódzkiej Lidze Koszykówki ( zapraszamy na treningi dziewczynki i chłopców z roczników 2003-2006), turnieje i rozgrywki szachowe oraz rywalizacja naszych pływaków. Ciągle pamiętamy, że naszym celem nadrzędnym jest wychowanie młodego pokolenia w duchu wartości chrześcijańskich.

Wszystkich, którzy nie mogą na żywo emocjonować się zmaganiami naszych podopiecznych, zapraszamy do śledzenia relacji z imprez i wydarzeń sportowych na zmodernizowanej stronie internetowej www.korona-zakrzewo.pl

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd i sztab trenerski KS Korona Zakrzewo.