Od dnia 17 sierpnia br. uruchomiliśmy dla Państwa nową stronę internetową pod adresem www.dopiewo.pl. Głównym celem odświeżenia oficjalnej gminnej witryny internetowej jest zwiększenie czytelności przekazu oraz dostosowanie wyświetlania na urządzenia mobilne.

W ostatnim czasie wielu mieszkańców zgłaszało istotny problem dotyczący nieaktualnych wniosków i formularzy na dotychczasowej stronie. Wraz z uruchomieniem nowej strony www.dopiewo.pl będziemy kłaść nacisk na oddzielenie Biuletynu Informacji Publicznej od strony internetowej Gminy Dopiewo w ten sposób, aby niepotrzebnie nie duplikować informacji w obu miejscach, co było dotąd przyczyną niepełnej aktualizacji. Tam gdzie to niezbędne pojawiać się będzie odnośnik do BIP zawierający przedmiotową informację.

W ramach wprowadzonych zmian na stronie pojawiły się także nowe elementy, np. Kalendarz wydarzeń oraz kanał RSS. Aby dowiedzieć się więcej jak korzystać z RSS kliknij tutaj.

Pragniemy zwrócić uwagę, iż w początkowym okresie funkcjonowania nowej strony mogą się pojawiać drobne błędy techniczne, za co z góry przepraszamy. Jeśli zauważyliście Państwo jakiś problem na stronie, prosimy o zgłoszenie poprzez formularz Zgłoś problem.

Data wydarzenia: 
Od 2015-08-17 12:00 do 2015-08-18 11:55