Przejdź do treści

Twój zakres obowiązków:
- rozładunek i załadunek towaru - praca ze skanerem;
- prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
- książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia;
- gotowość do pracy w niskich temperaturach - pracujemy w mikroklimacie zimnym (ok +4 stopnie Celsjusza).

Wynagrodzenie + warunki pracy:
- praca w oparciu o umowę o pracę;
- wynagrodzenie zawsze na czas do 10-go każdego miesiąca;
- wynagrodzenie podstawa + premia + dodatek nocny;
- dyspozycyjność ze względu na pracę zmianową (dwie lub trzy zmiany);
- pierwszego dnia otrzymasz od nas ciepłą odzież roboczą;
- codziennie ciepły posiłek regeneracyjny (obiad) - w całości dofinansowany,
- miejsce pracy Komorniki koło Poznania.

Dodatkowe profity:
• program poleceń pracowniczych ekstra 4000 zł na rękę;
• karty sportowe – MEDICOVER SPORT
• dodatkowe premie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia,
• prezenty bożonarodzeniowe dla dzieci naszych pracowników,
• ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin,
• opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,
• pracownicze plany kapitałowe,
• dodatkowe świadczenia socjalne,
• dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy,
• nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy.

Trzymamy za Ciebie kciuki i mamy nadzieję - do usłyszenia!

Klauzula informacyjna

KLAUZULA INFORMACYJNA dla osób biorących udział w rekrutacji w Nagel Polska Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Wiśniowej 19, 62-052 Komorniki

Zgodnie z art. 13 pkt 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwaraniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego RODO informujemy, że: Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest Nagel Polska Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Wiśniowej 19, 62-052 Komorniki. Adres do korespondencji: 62-052 Komorniki, ul. Wiśniowa 19, e-mail: @email, kontakt telefoniczny: +48 61 890 45 00.
Nagel Group wyznaczyło inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan kontaktować, w sytuacji każdej niejasności dotyczącej przetwarzania danych osobowych (adres e-mail: @email).
Pani/Pana dane osobow przetwarzane są na podstawie RODO, a w szczególności art. 6 ust. 1 lit. a RODO - osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jedny lub większej liczbie określonych celów.
Podanie przez Panią/Pana danych zawartych w procesie rekrutacji nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o zatrudnienie w Nagel Polska Sp. z o. o.

Udział w rekrutacji w Nagel Polska Sp. z o. o. może odbyć się zdalnie za pomocą dostępnych narzędzi. W takich przypadkach dane osobowe (m.in.: wizerunek) są przetwarzane tylko i wyłącznie online, bez ich zapisywania. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane odpowiednim odbiorcom, w szczególnośc instytucjom uprawniony do kontroli działalności administratora lub podmiotom uprwnionym do uzyskania danych osobowych na podstawi odrębnych przepisów prawa. Odborcami Pani/Pana danych osobowych będą także m.in. dostawcy usług zaopatrujących Administratora w rozwiązania techniczne oraz zarządzanie organizacją, podmioty świadczący usługi prawne i doradcze oraz podmioty udzielające pomoc Administratorowi w dochodzeniu należnych roszczeń.

Pani/Pan mają prawo do: sprostowania swoich nieprawidłowych danych,żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO; żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO; przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.
Przetwarzane Pani/Pana dane osobowe nie podlegają profilowaniu ani nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG). Podane dane osobowe będą przetwarzane przez okres 90 dni od momentu rozpoczęcia i udziału Pani/Pana w procesie rekrutacji. Jeżeli Pani/Pan uważa, że podane dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, można wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)

Pracodawca
Nagel Polska
Lokalizacja
Komorniki
Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany

Michał Juskowiak